« دانلود پایان نامه ارشد:بررسی تأثیر رضایت شغلی و استفاده بهینه از زمان در کارمنداندادرسی عادلانه:پایان نامه درمورد عدالت ترمیمی »

قوانین استفاده از سایت هماتز

قوانین استفاده از سایت هماتز

  یکشنبه 28 مهر 1398 02:02, توسط مدیر سایت   , 425 کلمات  
موضوعات: بدون موضوع

قوانین استفاده از سایت هماتز
مطالب این سایت صرفا جهت استفاده از منابع علمی و پژوهشی می باشد. 

هر گونه نقض قوانین و مقررات دانشگاهی در نگارش پایان نامه ها بر عهده کاربران است و همانطور که می دانید با این موضوع به شدت برخورد می شود

استفاده از مطالب داخل مقاله ها و پایان نامه ها مستلزم قبول شرایط فوق می باشد

ما با تمام توان تلاش می کنیم تا با رفع خطاها و اشکالها خدمات مناسبی ارائه دهیم ولی با اینحال به علت تخصصی و آکادمیک بودن محتواها ما در این سایت به هیچ عنوان ضمانت نمی کنیم که اطلاعات موجود در فایل های سایت،  دقیق، کامل، به روز و یا بدون خطا باشد.

ما تعهد می کنیم در صورتی که از نظر شما فایل خریداری شده دارای اشکال باشد با ارسال موارد ، کل مبلغ پرداختی عودت داده شود

ما هیچ تخصصی درباره محتوای فایل ها نداریم و فقط بازنشر دهنده آن هستیم 

ما هیچگونه مسئولیتی در برابر تبعات ناشی از هر گونه استفاده از مضامین این سایت را بر عهده نمی

برای دانلود متن کامل پایان نامه ها اینجا کلیک کنید

گیریم

ما متعهد به حفظ حریم شخصی و محافظت از اطلاعات خصوصی شما هستیم

هیچکدام از اطلاعات شما اعم از اطلاعات شخصی، آدرس ایمیل ، آی پی و…بدون اجازه شما(مگر به حکم قانون ایران) به دیگران ارایه نمی شود. ما به هیچ عنوان اطلاعات شخصی شما را به اشخاص ثالث نفروخته و هیچ‌گاه بدون اجازه شما استفاده تبلیغاتی نخواهیم‌ کرد.

به جز اطلاعات شخصی شما، برای مسائل امنیت سرویس‌دهی و ساخت گزارش‌های آماری، ما IP شما و زمان‌های مراجعه شما را نیز ذخیره می‌کنیم. کاربرد این اطلاعات برای ما صرفا مسائل آماری، امنیت سرویس‌دهی و تشخیص احتمالی حملات هکرها (نظیر حمله هایی به روش DDos) است.

ما برای ارائه سرویس‌های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی‌ها برای اهداف بسیاری در وب‌سایتمان استفاده می‌کنیم. کوکی‌هایی که استفاده می‌کنیم، به ما این امکان را می‌دهند که مشتریان و اطلاعات مربوط به آنها را در دفعات بعدی مراجعه بشناسیم، پس دیگر لازم نیست اطلاعات مشابه را دوباره وارد کنید. اگر کوکی‌ها را مسدود یا پاک کنید، ممکن است نتوانیم برخی از خدمات که به وجود کوکی‌ها وابسته هستند را ارایه کنیم 

سایت ما ممکن است شامل لینک هایی به سایت های دیگر باشد. سایت های لینک داده شده از درون سایت ما، تحت کنترل و نظارت دائمی ما نبوده و ما هیچ مسئولیتی را در قبال آنها به عهده نمی گیریم. ما این لینک ها را تنها جهت ارائه تسهیلات به شما درون سایت قرار داده و محتوای هر لینک، ارتباط خاصی به سایت ما نداشته و ما مسئولیتی را در قبال آن نمی پذیریم.
 


فرم در حال بارگذاری ...

جستجو